Opublikowano Dodaj komentarz

Bezprzewodowy blender: idealny prezent dla studenta

Co kupić świeżo upieczonemu studentowi, który właśnie opuszcza rodzinne gniazdo? Najlepiej coś, co ułatwi mu codzienne przygotowywanie posiłków na stancji lub w akademiku. Mamy doskonałą propozycję dla wszystkich, którzy poszukują trafionego upominku dla młodego żaka.Nasz bezprzewodowy blender Blendima uratuje go w wielu sytuacjach!

Co kupić studentowi?

Młodzieńcze lata studiów większość osób kojarzy z beztroską, imprezami i zawieraniem nowych znajomości, oczywiście z jednoczesną, pilną nauką. Dziś młodzież po maturze coraz częściej decyduje się na opuszczenie rodzinnego domu i wynajęcie stancji bądź akademika. Takie rozwiązanie gwarantuje bowiem szereg możliwości: łatwiejszy dojazd na uczelnię, nowych
znajomych no i oczywiście – pełną swobodę! Jak jednak powszechnie wiadomo, mieszkania studenckie zazwyczaj nie należą do przestronnych.
W nich każdy metr kwadratowy jest na wagę złota, a dobrze wyposażona kuchnia stanowi rzadkość. Aby świeżo upieczony student nie musiał stołować się wyłącznie poza domem, warto podarować mu kompaktowy sprzęt, który pozwoli na szybkie przygotowanie zdrowej przekąski.

Blender przenośny: pomysł na prezent dla studenta

Jeśli chcesz podarować swojemu dziecku lub przyjacielowi praktyczny prezent na „nową drogę życia”, wybierz blender Blendima – małego cudotwórcę, dzięki któremu student w kilka chwil przygotuje zdrowy napój lub deser! Poznaj zalety, które zachwycą każdego, kto chce połączyć
jakość przekąsek z wygodą i krótkim czasem ich przygotowania.
Blender Blendima – zmieści się w każdej kuchni. Również w tej w akademiku. Nasz blender ma jedynie 23 cm wysokości, dlatego schowanie go w dowolnej szafce lub szufladzie nie będzie stanowiło problemu. Jeśli jednak miejsce w studenckiej kuchni jest naprawdę ograniczone, bez obaw – wystarczy, że rozmontujesz blender na kilka części.

Blender Blendima – zmieści się w każdej kuchni

Również w tej w akademiku. Nasz blender ma jedynie 23 cm wysokości, dlatego schowanie go w dowolnej szafce lub szufladzie nie będzie stanowiło problemu. Jeśli jednak miejsce w studenckiej kuchni jest naprawdę ograniczone, bez obaw – wystarczy, że rozmontujesz blender na kilka części.

Najwygodniejszy blender bezprzewodowy

Zero kabli i stresu, że kolega właśnie zajął gniazdko, gdy potrzeba przygotować szybki koktajl przed wyjściem na uczelnię. Nasz produkt to blender kielichowy USB – wystarczy go naładować, by móc skorzystać z niego nawet 10-12 razy!

Szybka przekąska w trakcie zajęć
Zamiast trudzić się z przygotowywaniem kanapek, student może zabrać do torby nasz przenośny blender na USB oraz dowolnie wybrane składniki. Podczas przerwy, wystarczy wrzucić je do kielicha, zmiksować i gotowe: już można delektować się ulubionym drugim śniadaniem. Blender
Blendima będzie więc znakomitym podarunkiem dla studentów, którzy mają skłonność do spóźniania się.

Blender Blendima – w trosce o zdrowie
Wiele słyszy się o „diecie studenckiej”, która jest owiana zdecydowanie złą sławą. Z naszym blenderem kielichowym do koktajli, każdy student zyska szansę na poprawę nawyków
żywieniowych. Świeże soki, smoothies i owocowe musy mogą gościć w jego codziennej diecie każdego dnia. Z całą pewnością przełoży się to na znaczną poprawę wyników w nauce!

Wielość zastosowań
Pamiętaj, że nasz blender przenośny nie służy jedynie do miksowania owoców. Można w nim przygotować mrożoną kawę, masło orzechowe, i wiele, wiele więcej! W weekend Blendima zaskoczy wszystkich gości na imprezie w akademiku – może posłużyć do robienia naprawdę wystrzałowych drinków.

Blender bezprzewodowy – doskonały upominek
Jak widzisz, bezprzewodowy blender kielichowy może okazać się naprawdę świetnym prezentem
dla każdego studenta. Do rozpoczęcia nowego roku akademickiego jeszcze trochę czasu – zamów
blender Blendima i spraw żakowi wielką radość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *