FAQ, czyli o co najczęściej pytacie

Jeden produkt, a tak wiele pytań! Niezmiernie cieszy nas zainteresowanie blenderami Blendima i chętnie rozwiewamy wszystkie wątpliwości. Poniżej zamieszczamy listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Masz pytanie, które nie znalazło się na liście? Skontaktuj się z nami. Udzielimy wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące designu i funkcjonowania naszych blenderów USB. 

  1. Co można miksować w blenderze kielichowym Blendima?

Przenośny blender na USB pracujący z prędkością 550 obrotów na sekundę umożliwia miksowanie zarówno miękkich, jak i twardych produktów spożywczych. W blenderze zmiksujesz więc wszystkie owoce i warzywa, a także orzechy na masło orzechowe czy lód do drinków i lemoniad.

  1. Czy blender Blendima wymaga dostępu do prądu?

Blender do koktajli wyposażyliśmy w wejście USB typu-C. Jest to więc blender bezprzewodowy z wbudowanym akumulatorem o pojemności 2000 mAh, z którego można korzystać nie tylko w domu, ale także w miejscach bez dostępu do prądu. Pełne naładowanie wystarcza do przygotowania ok. 12 koktajli. Po rozładowaniu wystarczy podpiąć blender pod komputer, powerbank lub wejście USB w samochodzie i podładować przez 3 godziny. Kabel USB typu-C znajduje się w zestawie. 

  1. Jak myć blender?

Mycie blendera kielichowego jeszcze nigdy nie było tak proste! Dzięki temu, że nasz blender do koktajli jest urządzeniem bezprzewodowym, możesz go uruchomić także podczas mycia. Wystarczy, że wlejesz wodę z mydłem do kielicha i uruchomisz blender na 40 sekund. Gotowe! Urządzenie jest czyste i może być ponownie używane. 

  1. Z jakich materiałów wykonany jest blender?

Blender Blendima został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Konstrukcja składa się z wytrzymałych tworzyw ABS+AS i PVC, natomiast do produkcji ostrza wykorzystaliśmy stal nierdzewną SUS304. To wszystko sprawia, że z blendera możesz korzystać przez długi czas.

  1. Jaką pojemność ma blender?

Pojemność kielicha w blenderze Blendima wynosi 380 ml. To optymalna pojemność, by przygotować koktajl dla 1-2 osób, a równocześnie ograniczyć do minimum miejsce potrzebne do przechowywania urządzenia. 

  1. Ile czasu potrzeba, by przygotować smoothie?

Blender przenośny do smoothie miksuje wszystkie składniki na gładką masę w 40 sekund. Wystarczy włożyć rozdrobnione produkty do kielicha, wcisnąć przycisk i pozwolić by zadziała się magia 🙂

  1. Czym różni się blender kielichowy od ręcznego?

Blender ręczny składa się z rączki i końcówki wyposażonej w ostrza. Taki blender obsługujemy ręcznie, wkładając go do naczynia z produktami, które chcemy zmiksować. Blendery ręczne są kompaktowe, lecz wyróżniają się mniejszą mocą, przez co radzą sobie jedynie z miksowaniem miękkich składników. Z kolei kielichowy blender do koktajli składa się z zamykanego kielicha i ostrzy. Jest to urządzenie stacjonarne o dużej mocy, które radzi sobie zarówno z miękkimi, jak i twardymi składnikami (np. orzechami i lodem). Korzystając z blendera kielichowego, nie ma też ryzyka, że zawartość wydostanie się z pojemnika – jak w przypadku blenderów ręcznych.

  1. Co znajduje się w zestawie?

Zestaw zawiera 3 elementy: blender bezprzewodowy, kabel USB typu-C do ładowania urządzenia i instrukcję obsługi. 

  1. Jak długo trwa wysyłka zamówienia?

Zapomniałeś o ważnej dacie i szukasz szybkiego pomysłu na prezent? Wysyłamy blender w 24 godziny od złożenia zamówienia, a towar zamówiony do godziny 11:00 będzie wysłany w ten sam dzień.