Opublikowano Dodaj komentarz

Poznaj nasz bezprzewodowy blender kielichowy | Blendima

Bezprzewodowy blender kielichowy marki Blendima stworzy dla Ciebie smoothie jedwabiście gładkie, koktajle proteinowe, mrożone latte, napoje bezalkoholowe, posiłki dla dzieci i wiele więcej. Jego ostrze obraca się aż 540 razy na sekundę! Blender pozwala nam zrobić posiłki i napoje, gdziekolwiek jesteśmy: na siłowni, w pracy, w domu, na wycieczce, w szkole a do tego wszystkiego nie potrzebujemy gniazdka! Wystarczy go raz załadować do pełna i możemy zrobić dzięki temu 10-12 napojów! Nasz blender ładowany jest na przez kabel USB typu-C, który jest sprzedawany razem z blenderem w zestawie. Mycie blendera jest banalnie proste. Gdy skonsumujemy to, co przyrządziliśmy wystarczy zalać wnętrze kielicha wodą, dodać płynu do mycia naczyń , włączyć i czekać, aż blender zakończy swoją pracę. Proste, prawda? Blender Blendima świetnie się sprawdzi na prezent dla naszych najbliższych lub znajomych, lubiących gotowanie, podróże, prowadzących zdrowy tryb życia, oraz ceniących sobie wygodę i oszczędność!


DANE TECHNICZNE:
Bezprzewodowy blender kielichowy BLENDIMA
Pojemność kielicha: 380 ml
Pojemność baterii: 2000mAh
Materiały: ABS+AS, SUS304, PCV
Ilość obrotów: 550 obrotów na sekundę! / 22000RPM
Ładowanie: Nasz blender załadujemy za pomocą kabla USB typu-C, który jest w zestawie. Możemy również użyć do tego powerbanku, lub podłączyć do komputera czy laptopa. Czas ładowania do pełna to 3 godziny. Pełne załadowanie starczy nam na około 12 koktajli.
Jednorazowe włączenie to 40 sekund pracy naszego bezprzewodowego blendera kielichowego.


ZALETY:
– MOC: 550 obrotów na sekundę, dzięki czemu zblendujemy produkty na gładką masę
– SZYBKOŚĆ: W 40 sekund przyrządzimy napój lub posiłek.
– MOBILNOŚĆ: Dzięki temu, że nasz blender jest mały możemy go wsadzić do plecaka, torebki, torby i zabrać ze sobą gdziekolwiek chcemy. Jego wymiary to 8 centymetrów szerokości i 24 centymetry wysokości. Możemy go klasycznie postawić w domu i robić posiłki, lub wziąć go w trasę. Siłownia, góry, plener to tylko nieliczne z wielu miejsc w które możemy wziąć ze sobą blender Blendima!
– ŁADOWANIE USB: Dzięki ładowaniu USB typu-C możemy podładować nasz blender przez komputer, laptopa, powerbank lub nawet wejście USB w samochodzie! Dzięki jednemu naładowaniu blendera do pełna możemy zrobić około 12 koktajli lub posiłków dla dziecka, czy różnych szejków proteinowych.
– ŁATWE CZYSZCZENIE: Wystarczy dolać do kielicha blendera wodę i dodać odrobinę mydła i włączyć blender. Po 40 sekundach blender jest czysty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *